Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Laptop Lenovo ThinkPad T470 14″ IPS FHD, i5-6300U 2.40 GHz – 8 GB DDR4 SDRAM – 256 GB SSD, Win 10

36,600 L

36,600 L

S’ka stok

Laptop Lenovo ThinkPad T470 14″ IPS FHD, i5-6300U 2.40 GHz – 8 GB DDR4 SDRAM – 256 GB SSD, Win 10

36,600 L

Laptop Lenovo ThinkPad T470 14″ FHD ( i përdorur, Grada A)

  • Intel Core i5-6300U 2.40 GHz (Up to 3.50 GHz) Processor
  • 8GB RAM, 256GB SSD
  • 14″ FHD (1920×1080) IPS Non-Touch Display
  • Intel HD Graphics 520, HDMI, Thunderbolt 3 (USB-C), Gigabit Ethernet, 3x USB 3.1, SD Card Reader

Laptop buxhet, shumë i përshtatshëm për punë, për nxënës, ose për përdorim shtëpiak.

Parametrat teknike, sigurojnë një performanë optimale në përmbushjen e të gjitha detyrave dhe komandave.

S’ka stok

SKU: UNILENT470 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Specifikime Teknike