Lenovo B210
Lenovo B210 15.6″ Backpack

Çmimi origjinal qe: 3,490 L.Çmimi i tanishëm është: 2,699 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Lenovo B210 15.6″ Backpack

Çmimi origjinal qe: 3,490 L.Çmimi i tanishëm është: 2,699 L.

Lenovo B210 15.6″ Backpack

  • Çantë shpine pë laptop 15.6 “
  • Stil dhe dizenjo Casual
  • Cilësi e lartë dhe e durueshme ndaj ujit
  • Hapsirë e bollshme dhe voluminoze
  • Ndarje dhe xhepa te pershtatshme për çdo aktivitet
SKU: 132300 Kategori: , , , , Etiketë:

Lenovo B210 15.6″ Backpack

 

Tech Specs
Fits Up To (L x D x H) 255 x 22 x 362 mm (10.0 x 0.8 x 14.2 in)
Color Black
Weight 0.44 kg
Warranty Type replacement
Brand Lenovo
Packed Weight 0.535 kg
Package Type PE bag
Packed Dimensions (L x D x H) 480x315x50 mm
Height 120mm
Cable Length 445mm
Depth 310mm
Warranty Period 1 Year
Outside Fabric Material Polyester
Padded Notebook Compartment Yes

 

Lenovo B210
Lenovo B210 15.6″ Backpack

Çmimi origjinal qe: 3,490 L.Çmimi i tanishëm është: 2,699 L.