Shopping Cart

No products in the cart.

Leve Nintendo Switch Wireless Horipad (Gri)

8,055 L

‘- Levë wireless Bluetooth me diapazon 32 metra.
-Bateri e rimbushshme deri në 15 orë kohë loje për karikim.
-I lehtë dhe ergonomik.
-Accelerometer dhe xhiroskop për kontroll të plotë të lëvizjes.
-Licencuar zyrtarisht nga Nintendo.

S’ka stok

SKU: 124601 Kategori: , Etiketë: