Levë PS5 Sony Dualsense Wireless Black

8,990 L

Njihuni me levën DualSense e zezë klasike. Pamja e këtij modeli leve përbëhet nga nuanca delikate të ndryshme të ngjyrosjes së zezë dhe gri. Levai, e njohur nga gjeneratat e mëparshme të aparatave të Sony, ka pësuar një metamorfozë të konsiderueshme dhe duhet pranuar se duket shkëlqyeshëm. DualSense, sepse po flasim për të, është një levë e krijuar për Sony PlayStation 5. Ka një dizajn të ndryshuar dhe kombinimin e ngjyrave të bardha dhe të zeza përkthehet në një efekt vizual të mahnitshëm.

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126943 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg