Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Levë Xbox Seria X Wireless Shock (Blu)

8,990 L

8,990 L

Levë Xbox Seria X Wireless Shock (Blu)

8,990 L

Përjetoni modelin e modernizuar të Kontrolluesit Wireless Xbox – Shock Blue, duke shfaqur sipërfaqe të skalitura dhe gjeometri të rafinuar për një komoditet të shtuar dhe kontrollin pa mundim gjatë lojës.

SKU: 125149 Kategori: ,

Përshkrim

  • Përfshin teknologjinë Xbox Wireless dhe Bluetooth për lojëra pa tel në tastierat e mbështetura, PC me Windows 10, telefona Android dhe tableta.