Mbajtese Muri Omega Per Tv 23-55 Axis Banyan2 [44430]

5,900 L

Mbajtese Muri Omega Per Tv 23-55 Mount Max Vesa 400 Horizontal Axis Banyan2 [44430]

  • I përshtatshëm për shumicën e ekraneve LCD / LED dhe monitoron 23 “-65” Diagonal
  • Rregullimi në -90 ° ~ + 90 °,
  • Pajtohet me standardet VESA 100×100, 100×200, 200×200, 300×200, 300×300, 400×200, 400×300, 400×400
  • Varg nga spirancat sipërfaqësore 405 mm
  • Ngarkoni deri në 50 kg

5,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A06294 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg