Mbajtese Muri Omega Per Tv 37″-70″ Led Lcd

2,000 L

Mbajtese Muri Omega Per Tv 37″-70″ Led Lcd

  • Blini online montues televizor omega.
  • Përshtatet për shumicën e 37 “- 70” LED, TV LCD
  • Mbështetni TV me panele të sheshtë deri në 30 kg
  • Pjerresia: + 15
  • Profili i montimit: 53 mm

2,000 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A06140 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg