Mbajtëse TV Muri Gembird (i fiksuar ) 17”-37”

700 L

Mbajtëse TV muri Gembird ( i fiksuar ) 17”-37” | WM-37F-01

 • Mbështetëse në TV me çelik të rëndë.
 • Mbështet shumicën e TV LCD 17 ”- 37”.
 • Në përputhje me VESA, maks. 200 mm x 200 mm.
 • Distanca në mur: 24 mm.
 • Përfshin të gjitha materialet e nevojshme të instalimit.
 • Përfshin të gjitha materialet e nevojshme të instalimit.

700 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04878 Kategori: ,
● Materiali: çelik (1.2 mm)
● Maks. ngarkesa: 25 kg (17 ”-37”)
● Distanca në mur: 24 mm
● Përmasat e bordit të murit: 275 x 190 mm
● Kllapat e dimensioneve: 220 x 25 mm
● Pesha neto: 0,39 kg

 

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg