Mbajtëse TV muri Gembird (kënd ) 32”-65”

1,600 L

Mbajtëse TV muri Gembird (kënd) 32”-65” | WM-65T-01

 • Mbështetëse ekrani LCD çeliku të rëndë.
 • Mbështet shumicën e TV LCD 32 ”- 65”.
 • Në përputhje me VESA, maks. 600 mm x 400 mm.
 • Lejon animin e deri në 15 gradë.
 • Distanca në mur: 50 mm.
 • Përfshin të gjitha materialet e nevojshme të instalimit.

1,600 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04889 Kategori: , ,
● Materiali: çelik (1.35 mm)
● Maks. ngarkesa: 40 kg (32 ”-65”)
● Distanca e murit: 50 mm
● Përmasat, bordi i murit: 670 x 110 mm
● Përmasat, Bordi i TV: 420 x 28 mm
● Pesha neto: 1.35 kg

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg