Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim) 26”-55”

4,500 L

Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim) 26”-55” | WM-55RT-03

 • Mbështetëse ekrani LCD çeliku të rëndë.
 • Mbështet shumicën e TV LCD 26 ”- 55”.
 • Në përputhje me VESA, maks. 400 mm x 400 mm.
 • Lejon rrotullim deri në 90 gradë dhe anim 15 gradë.
 • Distanca në mur: 125 – 470 mm.
 • Përfshin të gjitha materialet e nevojshme të instalimit.

4,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04882 Kategori: , ,
● Materiali: çelik (2.0 mm)
● Maks. ngarkesa: 50 kg (26 ”-55”)
● VESA: maksimum 400 x 400 mm
● Distanca nga muri: 125 – 470 mm
● Përmasat e  pllakës së murit : 460 x 180 mm
● Kllapat e dimensioneve: 500 x 110 mm
● Pesha neto: 3.8 kg

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg