Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim) 32”-55”

3,300 L

Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim) 32”-55”, 30 kg | WM-55RT-05

 • Mbështetëse muri TV me rrotullim / kend çeliku me një krah të vetëm.
 • Mbështet më së shumti TV LCD / LED 32 ”- 55”
 • Në përputhje me VESA, maks. 400 mm x 400 mm.
 • Distanca e murit 55 – 499 mm.
 • Lejon rrotullimin deri në 180 gradë dhe kënd 12 gradë.
 • Përfshin të gjitha materialet e nevojshme të instalimit.

3,300 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04884 Kategori: , ,
● Materiali: çelik
● Maks. ngarkesa: 30 kg (32 ”-55”)
● VESA: maksimum 400 x 400 mm
● Pjerrësia -5 ° / + 8 °
● Distanca nga muri: 55 – 495 mm
● Pesha neto: 2.5 kg

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg