Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim) 32”-55”

2,490 L

Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim) 32”-55” – 30 Kg (WM-55RT-04)

  • Poziciononi ekranin tuaj në mënyrë të përsosur.
  • Dizajn i lehtë dhe i manovrueshëm.
  • Me kënd dhe rrotullim (Lejon rrotullimin deri në 180 gradë dhe anim 15 gradë)
  • Per TV 32”-55”  me peshë deri në 30 Kg

2,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04883 Kategori: , ,
Specifikime
Material: steel (2.0 mm)
Pesha maksimale: 30 kg (32”-55”)
Distanca nga muri: 60 … 370 mm
Pesha e produktit: 2.5 kg

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg