Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim) 32”-65”

4,900 L

Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim)32”-65”/40 kg | WM-65RT-03

 • Mbështetëse në mur per TV, me krah të dyfishtë çeliku.
 • Mbështet shumicën e televizorëve LCD / LED 32 ”- 65”
 • Në përputhje me VESA, maks. 600 mm x 400 mm
 • Distanca e murit 72 – 420 mm.
 • Lejon rrotullim deri në 120 gradë dhe anim 12 gradë.
 • Përfshin të gjitha materialet e nevojshme të instalimit.

4,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04888 Kategori: , ,
● Materiali: çelik
● Maks. ngarkesa: 40 kg (32 ”-65”)
● Distanca e murit: 72 … 420 mm
● Pjerrësia + 12 °
● Rrotullimi 120 °
● Pesha neto: 3.5 kg

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg