Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim) 32”-65”

3,400 L

Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim) 32”-65” | WM-65RT-01

 • Mbështetëse muri TV me rrotullim / anim me çelik me një krah të vetëm
 • Mbështet shumicën e televizorëve LCD / LED 32 ”- 65”
 • Në përputhje me VESA, maks. 600 mm x 400 mm
 • Distanca e murit 72 – 430 mm
 • Lejon rrotullimin deri në 180 gradë dhe anim 15 gradë
 • Përfshin të gjitha materialet e nevojshme të instalimit

3,400 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04887 Kategori: , ,
● Materiali: çelik
● Maks. ngarkesa: 35 kg (32 ”-65”)
● Distanca e murit: 72 … 430 mm
● Animi -2 ° / + 15 °
● Pesha neto: 2.9 kg

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg