Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim ) 32”-70”

6,100 L

Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim) 32”-70”, 40 kg | WM-70RT-01

 • Mbështet shumicën e TV LCD ”32” – 70 ”.
 • Në përputhje me VESA, maks. 600 mm x 400 mm.
 • Distanca e murit 50 – 490 mm.
 • Lejon deri në 100 gradë rrotullim dhe 13 gradë anim.
 • Udhëzime praktike të kabllove në krahë.
 • Përfshin të gjitha materialet e nevojshme të instalimit.

6,100 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04890 Kategori: , ,
● Materiali: çelik
● Maks. ngarkesa: 40 kg (32 ”-70”)
● VESA: maksimum 600 x 400 mm
● Distanca e murit: 50 – 490 mm
● Pjerrësia -5 ° / + 8 °
● Kthesë / rrotullim: ± 50 °
● Pesha neto: 5.8 kg

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg