Mbajtëse TV muri me kënd Gembird 17”-37”

990 L

Mbajtëse monitori për tavolinë me kënd për TV 17” – 37”

VESA kompatibël, max. 200 mm x 200 mm

Lejon lëvizjen këndore deri 15 gradë

Distanca nga muri: 50 mm

Përfshin të gjitha materialet e nevojshme për montim.

990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04880 Kategori: , ,
Specifikime
Material:steel (1.35 mm)
Pesha maksimale: 25 kg (17”-37”)
Distanca nga muri: 50 mm
Dimensioni I pjatës së murit:298 x 110 mm
Dimensioni I mbajtëseve :250 x 28 mm
Pesha e produktit: 0.8 kg

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg