Microfon Gaming Razer Seiren Mini Mercury USB & Shockmount PC/PS4/PS5/MAC

8,490 L

  • Modeli Ultra-Precise Supercardioid Pickup: Razer Seiren Mini është fiksuar me një kënd më të ngushtë, duke siguruar që të mos dëgjohet asgjë tjetër veç zërit tuaj.
  • Cilësia Profesionale Regjistrimi: Me kapsulën e saj të kondensatorit 14 mm dhe përgjigjen e frekuencës së sheshtë, mikrofoni transmeton zërin tuaj me një qartësi kristal.
  • Ndërtimi ultra-kompakt: Dizajn minimalist që zë fare pak hapësirë në tryezën tuaj.
  • Teknologjia e lidhjes: USB
Ngjyra
Choose an option

8,490 L

Spastroje
Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg