Mikrofon Gaming Redragon Seyfert GM100

3,989 L

Marka Redragon
Modeli Seyfert GM100
Lidhja: Usb
Përgjigja e frekuencës: 50Hz-16kHz
Ndjeshmëria : -30dB ± 3d
Ngjyra: E Zezë
Gjatësia e kordonit: 1.8 m

3,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123135 Kategori: , ,
● Produkt i patentuar, Modeli i modifikuar i dizajnit për transmetim, këndim dhe biseda në internet
● Mikrofoni me cilësi të lartë, i gjithëdrejtuar, merr zë në mënyrë të barabartë nga të gjitha anët.
● Fole standarde 3.5 mm, e pajisur me një kabllo ndarëse audio, e pajtueshme me të gjitha desktopët, laptopët, tabletët dhe telefonat e mençur
● Stendë trekëmbëshe e lëvizshme, e rrotullueshme, e palosshme
● Ngjyra: E zezë, e personalizuar
Lloji

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg