Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Monitor AOC Gaming C32G2AE/BK – LED monitor – curved – Full HD (1080p) – 32″

40,791 L

40,791 L

Monitor AOC Gaming C32G2AE/BK – LED monitor – curved – Full HD (1080p) – 32″

40,791 L

Ekran lojërash 31,5 inç me HD të plotë me lakim 1500R, teknologji pa dridhje dhe dritë të ulët blu për argëtim të pakufizuar të lojërave.

Panel VA me cilësi të lartë, full HD, ekran mat, lakim 1500 mm, dalje kufjesh, VESA 100 x 100, bazë e lëvizshme, kornizë e hollë, altoparlant i integruar 2 x 5 watts.

Softueri AOC G-Menu për rregullim të përshtatshëm të imazhit nëpërmjet kompjuterit, 6 mënyra të para-instaluara të lojës për lojëra FPS, gara ose RTS.

Shkëlqimi/Kontrasti: 250 cd/m², 3000:1, Lidhjet: 1 x VGA (Analoge), 2 x HDMI 1.4, 1 x DisplayPort 1.4.

 

SKU: 127817 Kategori: , , , , Etiketë:

Përshkrim

Brand ‎AOC
Product Dimensions ‎24.49 x 52.44 x 70.99 cm; 7.4 Kilograms
Item model number ‎C32G2AE/BK
Manufacturer ‎AOC International
Color ‎Black
Standing screen display size ‎32
Screen Resolution ‎1920 x 1080 pixels
Resolution ‎1080p Full HD
Number of HDMI Ports ‎2
Are Batteries Included ‎No
Item Weight ‎7.4 kg