Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Monitor Gaming HP X27i 2K

45,900 L

45,900 L

S’ka stok

Monitor Gaming HP X27i 2K

45,900 L

Monitori i lojërave HP X27i 2K është zgjidhja për kërkesat tuaja të përditshme të lojërave. Kënaquni në momentet e mbushura me veprim me pamje të qetë dhe të qarta të mbështetura nga një normë rifreskimi 144Hz dhe teknologji AMD FreeSync . Rezolucioni 2K me teknologjinë e panelit IPS tërheq me detaje mahnitëse.

S’ka stok

SKU: UNI120003 Kategori: , , , , Etiketë:

Përshkrim

The HP X27i 2K gaming monitor is key for your everyday gaming demands. Revel in action-packed moments with smooth, crisp visuals supported by a 144Hz refresh rate and AMD FreeSync™ technology. 2K resolution with IPS panel technology captivates with stunning details.

Stutter-free gaming

Get fluid, artifact-free performance at virtually any framerate with HP X27i with AMD® Radeon FreeSync™ technology in AMD graphics cards.

Fulfill your need for speed

Eliminate screen tearing and motion blur with a 144Hz refresh rate and 4ms response time. 

Crystal clear, action-packed

IPS panel technology with 2K resolution immerses you in the game.

Product specifications

– Display type

IPS

– Display features

Anti-glare; Language selection; LED backlights; On-screen controls; Pivot rotation; Plug and Play

– Onscreen controls

Brightness; Color control; Contrast; Exit; Image control; Information; Input source; Language; Management; Power control; Input control; Menu control

– Native resolution

QHD (2560 x 1440)

– Resolutions supported

1024 x 768; 1280 x 1024; 1280 x 720; 1280 x 768; 1280 x 800; 1440 x 900; 1600 x 1200; 1600 x 900; 1680 x 1050; 1920 x 1080; 1920 x 1200; 640 x 480; 720 x 400; 800 x 600

– Contrast ratio

1000:1

– Brightness

350 nits

– Pixel pitch

0.233 mm

– Signal input connectors

1 DisplayPort™ 1.2; 1 HDMI 2.0

– Webcam

No integrated camera

– VESA Mounting

100 mm

– Power supply

Input voltage 100 to 240 VAC

– Dimensions (W X D X H)

24.06 x 2.29 x 14.94 in

Without stand.

– Weight

16.17 lb

– What’s in the box

AC power cord; Documentation; HDMI cable; Warranty card