Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Monitor Gaming LG UltraGear 27GN750-B

42,900 L

42,900 L

S’ka stok

Monitor Gaming LG UltraGear 27GN750-B

42,900 L

Merrni imazhe të qarta, të pastra kristal për përvojën tuaj ideale të lojërave me këtë monitor LG 27 “UltraGear. E pajtueshme me teknologjitë NVIDIA G-Sync dhe AMD Radeon FreeSync, ky monitor Full HD siguron një ekran pa vonesë, madje edhe në ato më intensive , sekuenca veprimi me ritme të shpejta. Gjeni armiqtë tuaj në hije me teknologjinë e Stabilizuesit të Zi.

S’ka stok

SKU: UNI120004 Kategori: , , , , Etiketë:

Përshkrim