Shopping Cart

No products in the cart.

Monitor Xiaomi Mi 27″ Desktop Monitor

23,990 L

 

Ekran me madhësi 27 inç, rezolucion Full HD dhe mbrojtje për sytë për një eksperiencë sa më të rehatshme dhe produktive të punuarit.

Rezolucioni full HD 1920×1080 piksel është tmerrësisht i detajuar dhe ju mundëson pamje plot ngjyra e dritë.

Përveç kësaj ky ekran është gjithashtu i pajisur me teknologjinë e reduktimit të rezeve blu, kështu që nuk do të ndjeni lodhje apo përgjumje as edhe kur punoni me orë të tëra.

Ka dizajn modern, është i hollë dhe përshtatet me çfarëdo ambjenti.

SKU: 128033 Kategori: , , , , Etiketë: