Mouse Bluetooth me 6-button GEMBIRD | MUSWB-6B-01

990 L

Mouse i markes Gembird, me bluetooth

Me sensor optikal 800 – 1200 dpi

Mouse i pershtatshme per punim me ore te tera ne kompiuter

EShte me 6 butona dhe ka nevoje per 2 bateri te tipit AAA

Kompatible me: Windows 98SE/ME/2000/XP/VISTA/Windows 7

Permasat 95 x 65 x 35 mm

990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05973 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg