Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Mouse Gaming Logitech G203 Prodigy Me Kabull USB

4,989 L

4,989 L

S’ka stok

Mouse Gaming Logitech G203 Prodigy Me Kabull USB

4,989 L

  • Deri në 8 herë përgjigje më të shpejtë se mousat standardë, kështu që çdo klikim dhe lëvizje e mousit është afër çastit nga dora në ekran.
  • Dizajn klasik i frymëzuar nga mousi Logitech G100S, i preferuari i lojtarëve dhe profesionistëve eSports në të gjithë botën, i rikonstruktuar dhe i optimizuar për lojëra dhe shkathtësi të përditshme, qëndrueshmëri dhe komoditet.
  • Sensori i prerjes 6000 dpi ju jep saktësi të pabesueshme, shpejtësi gjurmimi, qëndrueshmëri dhe kontroll pa marrë parasysh stilin tuaj të lojës;
  • Kërkesat e sistemit Windows 7 ose më i ri, macOS 10.11 ose më i ri, Chrome OSTM, porta USB.
  • Produkt i mbi tridhjetë viteve të industrisë Logitech, përparimi kryesor në teknologjinë e lojrave për t’ju ndihmuar të luani në potencialin tuaj të plotë

S’ka stok

SKU: 125834 Kategori: ,