Mouse Gaming Razer Basilisk X Wireless 2.4Ghz & Blem Optical Ergonomic

6,490 L

Shopping Cart

No products in the cart.

Mouse Gaming Razer Basilisk X Wireless 2.4Ghz & Blem Optical Ergonomic

6,490 L

Dominoni me mouse-in gaming wireless Razer Basilisk X HyperSpeed. Teknologjia pa tela HyperSpeed ​​siguron një lidhje të qëndrueshme me shpejtësi të lartë me vonesë minimale të klikimit dhe sensori 16,000 DPI lejon lëvizje të saktë dhe të shpejtë për lojtarët konkurrues. Jetëgjatësia e baterisë prej 250 orësh do të thotë që ju mund ta qetësoni mendjen dhe të përqendroheni në lojën tuaj.

SKU: 123254 Kategori: , Etiketa: ,
Mouse Gaming Razer Basilisk X Wireless 2.4Ghz & Blem Optical Ergonomic

6,490 L