Mouse Gaming Razer DeathAdder Essential White

4,290 L

High-Precision 6,400 DPI Optical Sensor: Offers on-the-fly sensitivity adjustment through dedicated DPI buttons (reprogrammable) for gaming and creative work
Durable Mechanical Switches: Supports up to 10 million clicks, backed by a 2 year warranty
Ridged, Rubberized Scroll Wheel for Maximum Accuracy: Small, tactile bumps increases grip and allows for more controlled scrolling in high-stakes gaming situations
5 Programmable Buttons: Allows for button remapping and assignment of complex macro functions through Razer Synapse

4,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127148 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg