Mouse Gaming Razer Naga Pro Modular Wireless

15,990 L

Shopping Cart

No products in the cart.

Mouse Gaming Razer Naga Pro Modular Wireless

15,990 L

Pse të specializoheni në një zhanër, kur mund t’i sundoni të gjitha? Dominoni në çdo fushë me Razer Naga Pro

— një mouse modular lojërash wireless me 3 pllaka anësore të shkëmbyeshme për paraqitjet e butonave, ju do të bëheni një master në shumë zhanre si MMO, Battle Royale, FPS dhe më shumë.

— 25% më shpejt se çdo teknologji tjetër pa tel e disponueshme, nuk do ta kuptoni as që po luani me një mouse wireless për shkak të transmetimit me shpejtësi të lartë, vonesës së klikimit më të ulët dhe ndërrimit të frekuencës pa ndërprerje në mjediset më të zhurmshme, të ngopura me të dhëna.

SKU: 125037 Kategori: , Etiketa: ,
 • Focus + 20K Sensori optik DPI: Ofron rregullimin e ndjeshmërisë gjatë përdorimit përmes butonave të dedikuar DPI (të riprogramueshëm) për lojëra.
 • Më shpejt se butonat mekanikë tradicionalë: Butonat e rinj optikë Razer përdorin aktivizimin e bazuar në rrezen e dritës, duke regjistruar shtypjet e butonave me shpejtësinë e dritës.
 • Përshtatshmëri e plotë modulare: 3 pllaka anësore të ndryshueshme me konfigurime 2, 6 dhe 12 butona.
 • Deri në 19 Butona të Programueshëm: Lejon riparimin e butonave dhe caktimin e funksioneve komplekse makro përmes Razer Synapse.
 • Profile me ngjyra të personalizueshme Chroma RGB: Mbështet 16.8 milion kombinime ngjyrash me profile të paravendosura të përfshira.
 • Forma: I përshtatshëm për dorën e djathtë.
 • Lidhshmëria: Razer HyperSpeed Wireless; Kabllo Speedflex me tela; Bluetooth
 • Jetëgjatësia e baterisë: Deri në 150 orë
 • Ndriçimi Rgb: Razer Chroma RGB (i personalizuar plotësisht përmes Synapse 3)
 • Sensori: Optik
 • Koha e përgjigjes: 2 milisekonda
 • Ndjeshmëria maksimale (DPI): 20000
 • Shpejtësia maksimale (IPS): 650
 • Nxitimi maksimal (G): 50
 • Butonat e programueshëm: 10; 14; 20
 • Lloji i ndërprerësit: Optik
 • Profilet e kujtesës në bord: 5
 • Rrotull me anim: Po
 • Madhësia (Gjatësia x Gjerësia e kapjes x Lartësia): 4,69 “x 2,93” x 1,69 “; 119 mm x 74,5 mm x 43 mm
 • Pesha: 0,257 lbs / 117 g (duke përjashtuar donglen)
 • Përputhshmëria e bazës: Po
Mouse Gaming Razer Naga Pro Modular Wireless

15,990 L