Mouse Gaming Razer Orochi 2 Wireless

10,990 L

<60g Ultra-Lightweight Design*: for seamless control when gaming on the go * exlcudes battery weight 2 Wireless Modes: Maximize its battery life for work via Bluetooth, and maximize your after-hours gaming with the seamless, low-latency performance of Razer HyperSpeed Wireless. Up to 950hrs of Battery Life: Built for the gaming and work grind, it lasts up to 950 hours on Bluetooth and up to 425 hours on Razer HyperSpeed Wireless, and can go for ages before its batteries need replacing. 2nd-Gen Razer Mechanical Mouse Switches: With new gold-plated contact points, the switches are less prone to degrading and have a longer lifespan of up to 60 million clicks, so you can enjoy crisp execution that’s just as consistent Razer 5G Advanced 18K DPI Optical Sensor: Enjoy responsive, pixel-precise aim with an improved sensor that flawlessly tracks your movement with zero spinouts.

10,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126725 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg