Mouse Gaming Razer Viper Ultimate Mercury & Charge Dock – Wireless & Wired Optical RGB Chroma

17,990 L

25% Quicker Than Competing Wireless Mice
Razer HyperSpeed wireless technology brings together extreme low-latency and interference reduction for true wireless freedom
The Lightest, Zero-Compromise Wireless Esports Gaming Mouse at 74g
The Razer Viper Ultimate includes a 20K DPI optical sensor befitting the most serious gamers without the need for drilled holes
Faster Than Traditional Mechanical Switches
New Razer optical mouse switches uses light beam-based actuation, registering button presses at the speed of light
Ambidextrous Design: Created for left and right-handed users with accessible, programmable buttons on both sides.

17,990 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 127108 Categories: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg