Mouse Gaming Redragon Cerberus M703

1,989 L

Marka: Redragon
Modeli: Cerberus M703
Ngjyra: E zezë
Lidhjet: Usb-c
Butonat e programueshëm: 6
Orientimi i dorës Djathtas
Ndriçimi: LED
Sistemi i Ndjekjes: Optik
Pesha: 131g

1,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 118918 Kategori: , , ,
● Drita LED mund të krijojë një kënaqësi fantastike të lojrave
● Ju sjell një operacion ultrasmooth dhe shumë të ndjeshëm me DPI të rregullueshme
● Ju lejon të personalizoni mousin tuaj me 6 butona të programueshëm
● Mbështet Windows XP / Vista / 7/8
●5 nivele të DPI: 800-1200-1600-2400-7200
● Jastëkët e qëndrueshëm të këmbëve TEFLO
● 3 profile përdoruesish
● 5 ngjyra të dritës së pasme
● Me pesha të integruara

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg