Mouse Gaming Redragon Emperor M909

3,690 L

Marka: Redragon
Modeli: Emperor M909
Ngjyra: E zezë
Lidhjet: Usb-c
Butonat e programueshëm: 7
Orientimi i dorës Djathtas
Ndriçimi: RGB
Sistemi i Ndjekjes: Optik
Pesha: 160g

3,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120276 Kategori: , , ,
● 7 butona të programueshëm të optimizuar (gjithsej 8 butona).
● Rrota lëvizëse me rrëshqitje me rrëshirë.
● Deri në 12400 DPI përmes softuerit opsional (500/1000/2000/3000/6200 DPI i rregullueshëm nga përdoruesi)
● Modalitete të shumta me ngjyra RGB, Ndriçimi, Shpejtësia dhe Efektet e Frymëmarrjes
● Pesha e përkryer e ekuilibruar me jastëkët e qëndrueshëm të këmbëve TEFLON
● Kabllo me fije të endur me shpejtësi të lartë 3 mm b dhe me filtër të kalimit të ulët të magnetit për të zvogëluar ndërhyrjen elektromagnetike
● Lidhës USB pa korrozion i veshur me ar për një lidhje të besueshme.
● Kërkesat e sistemit PC me portë USB Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista dhe Windows XP
● Mbështet Plug & Play plus shkarkim shtesë të softuerit, i disponueshëm në http://redragonusa.com/downloads

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg