Mouse Gaming Redragon Gainer M610

1,689 L

Marka: Redragon
Modeli: Hydra M805
Ngjyra: E zezë
Lidhjet: Usb-c
Butonat e programueshëm: 6
Orientimi i dorës Djathtas
Ndriçimi: LED.
Sistemi i Ndjekjes: Optik
Pesha: 138,4g

1,689 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 119847 Kategori: , , , ,
● Mousi i lojrave me ndriçim LED deri në 3200 DPI (i rregullueshëm nga përdoruesi 1000/1600/2400/3200 DPI)
● 6 butona të programueshëm duke përfshirë 2 butona të personalizueshëm të gishtit lejojnë rregullimin e mousit për nevojat e përdoruesit të tij; Sipërfaqja me teksturë e butonit të sipërm zvogëlon rrezikun e goditjes aksidentale «të verbër»
● Sensor optik me precizion të lartë me opsionin e nivelit të zgjedhur të shpejtësisë DPI të treguar nga ngjyra e rrotës rrotulluese.
● Formula e shpikur posaçërisht Teflon siguron rrëshqitje të shkëlqyeshme; Falë sipërfaqes së këmbëve të zgjeruara, lartësisë së ekuilibruar të këmbëve dhe vendit optimal mousi lëviz në mënyrë rigoroze horizontale.
● Rrota lëvizëse e zgjeruar me mbrojtës të veçantë e lehtëson kontrollin e mousit; Forma dhe vendi i rrotës rrotulluese janë optimale për lëvizjet e njëkohshme të gishtit tregues nga butoni i majtë në timon para dhe mbrapa

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg