Shopping Cart

No products in the cart.

Mouse Gaming Redragon Invader Wired RGB M719

2,399 L

Marka: Redragon
Modeli:  Invader RGB M719
Ngjyra: E zezë
Lidhjet: Usb-c
Butonat e programueshëm: 8
Orientimi i dorës Djathtas
Ndriçimi: 16.8 milion mundësi të personalizueshme.
Sistemi i Ndjekjes: Optik
Pesha: 133 g
SKU: 122629 Kategori: ,
● Personalizoni mënyrën e ndërrimit të DPI 1: 500/1000/2000/3000/5000 rregulluar përmes butonave të mousit.
● Mousi i lojrave profesionale me 7 butona dhe çelësa të programueshëm mundësojnë produktivitet dhe efikasitet superior për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja të lojrave.
● Makinë e fuqishme: Caktoni veprim të personalizuar në shumicën e butonave për të arritur çelësat e kombinuar. Mund të vendosen kohët e klikimit dhe kohët e vonesës së tastit. Regjistron deri në 59 veprime dhe aktivizo me një klikim.
● 7 Efektet e ndriçimit RGB: Frymëmarrje, Ylber, i ndriçuar i plotë, Valë, Shkoni pa gjurmë, Reaktiv, Blic. Redragon RGB Lighting me 16.8 milion mundësi të personalizueshme të ngjyrave dhe krijoni një mouse ndryshe nga çdo tjetër.
● E përshtatshme për: Sistem Windows 2000 / ME / XP / 03 / VISTA / 7/8/10 për përdorim të programueshëm dhe Mac OS për përdorim normal.