Mouse Gaming Redragon Legend Chroma M990 RGB

4,390 L

Shopping Cart

No products in the cart.

Mouse Gaming Redragon Legend Chroma M990 RGB

4,390 L

Marka: Redragon
Modeli: Legend Chroma M990
Ngjyra: E zezë
Lidhjet: USB
Butonat e programueshëm: 24
Orientimi i dorës Djathtas
Ndriçimi: 16 milion opsione me ngjyra RGB LED
Gjatësia e kabllit: 1.8 m

 

SKU: 123975 Kategori: , Etiketa: ,
● Mousi i lojrave Redragon M990 RGB “Legend Chrome” 12000 DPI me Sensor me Precizion të Lartë PMW3360.
● 24 Butona të Programueshëm, Menaxher Makro, Baza e Aluminit me Ndriçim të përmirësuar dhe Rregullimi i Peshës RGB
● Redragon M990 RGB është një mouse lojrash me tela i personalizueshëm me dizajn të shkëlqyeshëm.
● Mousi është krijuar për profesionistë të lojrave eSports që kërkojnë performancën më të mirë.
● Mousi i lojrave është jashtëzakonisht i rehatshëm falë një dizajni ergonomik të butë dhe të konturuar ofron lëvizje të lëmuara dhe precize falë sensorit të tij të precizitetit PMW3360.
● Mousi është ekuilibruar në mënyrë të përsosur falë bazës së tij prej alumini dhe grupit të rregullimit të peshës me 8 pjesë të rregullueshme nga përdoruesi (0,09 oz. X8).
● Redragon M901 ofron përshtatje të plotë të përdoruesit.
● Mousi punon shumë mirë me tastierat e lojrave Redragon. Vjen me kabllo me fije të endur me shpejtësi të lartë 6 këmbë, 3 mm dhe një lidhës USB pa korrozion të veshur me ar për një lidhje të besueshme
● I përshtatshëm për : Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista ose Windows XP, Mbështetje e kufizuar për Mac OS. Punon mirë me të gjitha markat kryesore të kompjuterave dhe PC-të dhe tastierat e lojrave.
Mouse Gaming Redragon Legend Chroma M990 RGB

4,390 L