Mouse Gaming Redragon Memeanlion Chroma M710

2,490 L

Shopping Cart

No products in the cart.

Mouse Gaming Redragon Memeanlion Chroma M710

2,490 L

Marka: Redragon
Modeli: Memeanlion Chroma M710
Ngjyra: E zezë
Lidhjet: Usb-c
Butonat e programueshëm: 8
Orientimi i dorës Djathtas/ majtas
Ndriçimi: Chroma
Sistemi i Ndjekjes: Optik
Pesha: 133 g
SKU: 117398 Kategori: , Etiketa: ,
● Krijuar për lojtarë nga lojtarë – 5000 DPI (rregullueshëm nga përdoruesi 500/1000/2000/3000/5000 DPI), * Deri në 10000 DPI përmes softuerit, shpejtësia e klikimit 1000 Hz, përshpejtimi 20G, mikroçelsat Omron
● Personalizimi total: Vendoseni në mënyrën tuaj me 7 ngjyra të personalizueshme, ndriçim Chroma dhe efekte të frymëmarrjes, duke shfaqur nivele DPI të rregullueshme nga përdoruesi,
● Krijuar për rehati: dizajn ergonomik ambidextrous, ndihet rehat në dorën e majtë ose në të djathtën, butonat e akorduar zvogëlojnë lodhjen e klikimit gjatë seancave maratonë për multiplayer.
● Pads këmbë të buta TEFLON dhe trupin e konturuar për kontrollin e fundit të lojrave. Mbërthimet anësore të strukturuara japin një kapje të sigurt dhe të rehatshme
● Mbështet sistemin operativ Windows 10, 8, 7, Vista, XP ose më vonë.
● 8 butona të programueshëm, 3 profile përdorues secili me ngjyrë të veçantë të dritës për identifikim të shpejtë dhe një set rregullimi të peshës me 8 copë (2.4g x8).
● Kabllo me fije të endur me fund të lartë 6ft me lidhës USB të praruar me ar për qëndrueshmëri dhe saktësi më të madhe të sinjalit.
Mouse Gaming Redragon Memeanlion Chroma M710

2,490 L