Mouse Gaming Redragon Mirage M690 Wireless

1,790 L

Shopping Cart

No products in the cart.

Mouse Gaming Redragon Mirage M690 Wireless

1,790 L

Marka: Redragon
Modeli: Mirage M690
Ngjyra: E zezë
Lidhjet: wireless 2.4ghz
Butonat e programueshëm: 7
Orientimi i dorës Djathtas
Ndriçimi: RGB LED
Sistemi i Ndjekjes: Optik
Pesha: 120 g
SKU: 116134 Kategori: , , Etiketa: ,
● 6 opsione dpi & funksion i personalizuar – 6 nivele të rregullueshme të pikave të interesit (800, 1200, 1600, 2400, 3200,4800) plotësojnë nevojat tuaja të shumta, qoftë për punë të përditshme ose lojëra. Përveç kësaj, vendosja e shpejtësisë së pikës së mousit në softuer gjithashtu ju lejon të ndryshoni butësisht shpejtësinë e lëvizjes së mousit për të arritur mënyrën më të mirë të përshtatjes për veten tuaj.
● Rehati dhe saktësi në majë të gishtave tuaj – mousi i lojrave pa tela Redragon është një pajisje shtesë thelbësore për lojtarët e fortë! Do të habiteni nga komoditeti i pakrahasueshëm, saktësia vdekjeprurëse e mousit tonë të qëndrueshëm, desktop dhe laptop pro lojrave! Ju mund të shijoni një përvojë të mrekullueshme të klikimit pa shqetësuar të tjerët. Eshtë një zgjedhje optimale në zyrë, bibliotekë, konvikt ose kudo që dëshironi.
● Teknologji e përparuar 2.4ghz pa tel – zbuloni mousin më të përgjegjshëm dhe më të rehatshëm të lojrave pa tela Redragon pro. wireless 2.4ghz mundësojn distancën e punës deri në 10 metra (ose afërsisht 30 ft) me vonesë pak ose aspak ose rënie të sinjalit.
● Një program profesional programimi – mousi ynë i lojrave premium është zgjidhja përfundimtare për shumicën e llojeve të lojërave. Me softuerin zyrtar dhe profesional të përfshirë në cd, ju mund të vendosni butona të programueshëm, të personalizoni dpi, mousin e sondazhit, shpejtësinë e pikës së mousit dhe tastet me shumë kombinime (maksimumi: kombinimi i 19 tastave) për ekuilibrin e duhur të saktësisë . Kompatibel me windows xp / vista / win7 / win8 / win10 / me / 2000, etj.
● Zgjedhja e lojtarëve të fortë – pavarësisht nëse jeni duke synuar, prerë apo sulmuar, një mouse profesionist i lojrave është arma juaj më e mirë! Mousi do të jetë partneri juaj ideal.
Mouse Gaming Redragon Mirage M690 Wireless

1,790 L