Shopping Cart

No products in the cart.

Mouse Gaming Redragon Predator M612-RGB

1,590 L

Marka: Redragon
Modeli: Predator M612-RGB
Ngjyra: E zezë
Lidhjet: USB
Çelësat e programueshëm: 9
Orientimi i dorës Djathtas
Pesha: 126G
Ndriçimi: Redragon Chroma
Gjatësia e kabllit: 180 cm
SKU: 125646 Kategori: , Etiketa: ,
● Pentakill, 5 Nivele DPI – Përgatitur me 5 nivele të ripërcaktueshëm të DPI (parazgjedhur si: 500/1000/2000/3000/4000), lehtë për tu ndërruar midis nevojave të ndryshme të lojës. Kërkesa e dedikuar e opsioneve të DPI midis 500-8000 është gjithashtu në dispozicion për t’u përpunuar nga softueri.
● Çdo buton është i ri-caktueshëm – 11 butona të programueshëm janë të gjitha të redaktueshëm me lidhje taktike të personalizueshme në çfarëdo loje apo pune që po angazhoheni. 1 buton i shpejtë + 2 butona makro anësore ju ofrojnë një përvojë më të mirë lojrash dhe pune.
● Bashkimi rehatisë me detaje – Veshja e mbuluar, miqësore me lëkurën është kryesore per rehati në sipërfaqen e Mous-it, e cila ju ofron prekjen më të këndshme pa gjurmë gishtash. Ana e majtë e pajisur me strukturë ubber forcon fërkimin dhe e bëri miun më të lehtë për tu kontrolluar.
● 5 mënyra të ndritshme me ndriçim – Kthejeni ndriçimin e ndezur dhe bëni disa vrasje në fushën tuaj të betejës së lojrave. Ndjesia e ndriçuar dinamike RGB e ndriçuar kurrë nuk do t’ju zhgënjej kur zbukuroni hapësirën tuaj të lojërave.
● Dizajnin ergonomik – Korniza e ngurtë me një dizajn të thjeshtë dhe të përgjithshëm të kapjes së thonjve i ofron secilit lojtar një përvojë të kënaqshme dhe të rehatshme të lojrave me më pak lodhje edhe pse pas orësh përdorimi.