Mouse Gaming Redragon Storm Elite M988 RGB

3,989 L

Marka: Redragon
Modeli: Storm Elite M988
Ngjyra: E zezë
Lidhjet: USB
Butonat e programueshëm: 8
Orientimi i dorës Djathtas
Pesha: 85G
Ndriçimi: Chroma Mark II
Gjatësia e kabllit: 1.8 m rrjetë, superfleks, tërheqje minimale

3,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124429 Kategori: , , ,
● Testuar me vite Ultralight -85g, mousi më i lehtë i Redragon me kalimin e viteve duke përdorur testimin e preferencës që përshtatet në mënyrë të përsosur për çdo dore dhe çdo detyrë. Një klikim ose prekje e vetme, plotësisht në kontrollin tuaj.
● Sensori me precizion të lartë jep saktësi të saktë ndërsa çelsat mikro sigurojnë jetëgjatësi, qëndrueshmëri më të madhe dhe reagim ekstrem gjatë lojërave me PC ose punimeve të redaktimit kompjuterik
● Kabllo e endur pa zvarritje – Jo vetëm materiali dhe modeli i vetë mousit, por edhe kabllo është bërë nga materiali më i lehtë për të lehtesuar peshën dhe fërkimet sa më shumë që të jetë e mundur.
● Redragon M988 Storm Elite 85Gram RGB Gaming Mouse Sensor optik 3389 32,000 DPI 7 Butonat e Programueshëm Ultralight Shell huall

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg