Mouse optik Ergonomik me 6-button GEMBIRD | i Zi

1,490 L

Mouse optik Ergonomik me 6-button GEMBIRD | i Zi | MUS-ERGO-01

KOMFORT DHE PREÇIS

  • Dizajni Ergnomik minimizon lodhjen dhe mpirjen e dorës, krahut dhe shpatullës
  • Nuk ka nevojë për tapet.
  • Mouse optik pa tela me 6 butona me Nano USB
  • Butoni CPI për ndryshime të rezolucionit të shpejtë (1200-3200 DPI)
  • Butonat e ardhshëm / të mëparshëm për një shfletim më të shpejtë të internetit

 

S’ka stok

Mouse optik Ergonomik me 6-button GEMBIRD | i Zi | MUS-ERGO-01

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg