Ndarës HDMI GEMBIRD , 4 porta | DSP-4PH4-02

4,690 L

DSP-4PH4-02

  • Dërgon një sinjal të vetëm HDMI në 4 monitorë, projektorë ose TV të veçantë.
  • Përforcuesi dixhital i gjerësisë së brezit 225 MHz rrit distancën e transmetimit me rreth 10 metra dhe gjithashtu përmirëson cilësinë e sinjalit.
  • Mbështet videon 3D.

4,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05099 Kategori: ,
Portet: një porte hyrëse, 4 porta dalëse HDMI, 19 pin (A)
Standardi i ndërfaqes: HDMI + HDCP v.1.4 (i pajtueshëm me të gjitha versionet HDMI)
Formatet e videos: HDMI (480p / 576i / 576p / 720p / 1080i / 1080P / 4K)
Diapazoni maksimal me një lidhje: 3840×2160 në 30 Hz
Përforcuesi i videos: 0,5 … 1,0 Vp-p, gjerësia e brezit deri në 225 MHz, sinjali DDC 5 Vp-p
Materiali i guaskës: çelik
Përshtatës i rrymës: 5 V DC, 1 A
Përmasat: 146 x 73 x 24 mm
Pesha neto: 0,28 kg

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg