Nintendo eShop 15 Euro Account EU

2,100 L

Ju mund të përdorni Kartat Nintendo eShop si një alternativë e shpejtë, e lehtë dhe e sigurt për kartat e kreditit kur blini lojëra dhe përmbajtje të tjera në Nintendo eShop ose në faqen zyrtare të Nintendo.

Kredit për: Nintendo Switch dhe versionet Europiane të: Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL, Nintendo 2DS, Nintendo 2DS XL, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL, Wii U.

2,100 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 119719 Kategori: , ,

Kredit për: Nintendo Switch dhe versionet Europiane të:

Nintendo 3DS
Nintendo 3DS XL
Nintendo 2DS
Nintendo 2DS XL
New Nintendo 3DS
New Nintendo 3DS XL
Wii U

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg