Pastrues ajri Xiaomi Mi Air Purifier 3C 29208

14,990 L

Shopping Cart

No products in the cart.

Pastrues ajri Xiaomi Mi Air Purifier 3C 29208

14,990 L

Një pastrues ajri që largon pluhurin e ajrit, tymin e cigareve, qimet e kafshëve, mykun, polenin, mikrobet, viruset dhe aromat.

Pastrimi me shpejtësi të lartë – 320 m3 / h (PCADR), çdo minutë do të furnizojë 5 m3 ajër të pastër.

Efikasiteti i sipërfaqes 106 m2 – Pastron sipërfaqen 106 m2 në një orë.

Ka një ekran LED. Filtroni jetën deri në 12 muaj.

Pastruesi i ajrit vjen me një aplikacion inteligjent dhe kontroll përmes zërit – Mi Home, Google Assistant dhe Amazon Alexa.

Ekziston modaliteti automatik, i natës dhe i pastrimit të preferuar.

Pastruesi i ajrit punon me zhurmë të ulët.

Përmasat e tij janë: 240 × 240 × 520 mm.

SKU: 126597 Kategori: Etiketë:
Besueshmëria: 100 %
Fuqia W: 29
Gjatësia e kabllos m: 1.5
Gjerësia mm: 290
Lartësia mm: 582
Pesha kg: 4,6
Prodhuesi: Xiaomi
Niveli i zhurmës dB: 30,5 – 61
Shpejtësia e pastrimit të ajrit m³h: 320
Trashësia mm: 290
Pastrues ajri Xiaomi Mi Air Purifier 3C 29208

14,990 L