Përshtatës GEMBIRD HDTV, 11-pin MHL për pajisjet Samsung | A-MHL-003

890 L

A-MHL-003

 • Kabllo adaptori Micro-USB në HDMI (MHL).
 • Kthen portën USB të telefonit tuaj në një port standard HDMI.
 • Punon me të gjithë celularët dhe tabletët e aktivizuar me 11-pin MHL.
 • Përdorni telekomandën e televizorit për të kontrolluar dhe qasur në përmbajtjen në telefonin tuaj.
 • Mbështet përmbajtjen me Mbrojtjen e Përmbajtjes Dixhitale me Bandë të Lartë (HDCP).
 • E mban telefonin të karikuar ndërsa është i lidhur.

890 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05632 Kategori: ,
Ndërfaqja: 11-pin MHL
Lidhësit: mikro USB (në), HDMI (jashtë), mikro USB (energji)
Video: 1080p HD
Audio: audio dixhitale me 8 kanale (p.sh. 7.1 rrethuese)
Furnizimi me energji elektrike: 5 VDC deri në 0,1 A nga mikro USB
Gjatësia e kabllit: 16 cm
Përmasat: 47 x 25 x 14 mm
Pesha neto: 54 g

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg