PRINTER BROTHER LASER HLB2080DWYJ1

29,900 L

Brother HL-B2080DW. Print technology: Laser. Number of print cartridges: 1, Maximum duty cycle: 15000 pages per month. Maximum resolution: 1200 x 1200 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): 34 ppm

29,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A00009 Kategori: , , , ,

MARKA: Brother
MODELI: HLB2080DWYJ1
FUNKSIONET: Printer
TEKNOLOGJI: Laser
SHPEJTESI PRINTIMI: 34 ppm
DUPLEX: Jo
REZOLUCION PRINTIMI: 1200×1200 dpi
CIKLI BOJES: 2000 faqe
LIDHJET: Wi-Fi, LAN, USB
GARANCIA: 36 Muaj

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg