PRINTER BROTHER MFC COLOR LASER DCPL3510CDWYJ1

51,900 L

Up to 18 pages per minute in colour and black and white
Automatic duplex printing
250-sheet paper tray and single-sheet feed
PCL6, BR-Script3 (Postscript® Emulation)
USB 2.0 Hi-Speed and WIFI (802.11 b/g/n)
512 MB memory

51,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

●Localised ●LED ●18 ppm colour&mono ●2400dpi ●512 MB ●Duplex ●USB/WLAN ●PCL ●45 dB ●2 line LCD ●1K CMYK inbox

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg