Printer Brother MFP DCP-L2512D

18,900 L

MFP DCP-L2512D

  • Multifunksional, printon, skanon, fotokopjon
  • Me lazer dhe printon bardhe e zi me rezolucionin 1200x1200dpi
  • Printon deri ne 30ppm dhe 15 faqe ne minute nga te dy anet
  • Skaneri me ngjyre dhe bardhe e zi me shpejtesi deri ne 30cpm
  • Madhësia maksimale e skanimit, 215.9 x 355.6 mm
  • Lidhje me USB 2.0 dhe wireless.
  • Permasat: 409 x 398.5 x 318.5mm ngjyre gri e erret

18,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Marka Brother
Funksioni i Printerit Printer , Skaner, Fotokopje
Lidhja e Printerit USB, Wireless
Printime Per Minute Nga 21 deri 30 PPM
Madhesia e Printimit A4
Rezolucioni 1200 x 1200dpi
Tipi i Printerit Lazer

 

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg