Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Printer Brother MFP LASER DCP-1623WE

21,990 L

21,990 L

Printer Brother MFP LASER DCP-1623WE

21,990 L

MFP LASER DCP1623WE

  • Perfekte për ta pasur në shtëpi ose në zyrë.
  • Falë këtij printeri lazer, ju mund të printoni dokumente me cilësi të lartë.
  • Printer  me ngjyra bardh e zi.
  • Brother DCP-1623WE ka rezolucionin prej 2400 x 600 DPI.
  • Shpejtësi printimi prej 20 faqesh / min.
  • Formati i printimit A4.
  • Ju mund të lidheni me kompjuterin tuaj ose pajisje të tjera përmes ndërfaqes Wi-Fi dhe USB.
  • Printeri lazer Brother është një model shumëfunksional 3-në-1 që është gjithashtu në gjendje të skanojë dhe kopjojë.
  • Një funksion tjetër i dobishëm është se ai mund të shtypë në zarfe të formatit të shkronjave.

Përshkrim

Marka Brother
Funksioni i Printerit Printer , Skaner, Fotokopje
Lidhja e Printerit USB, Wireless
Printime Per Minute 20 PPM
Madhesia e Printimit A4
Rezolucioni 2400 x 600 DPI
Tipi i Printerit Lazer