Printer Brother MFP Laser DCPL2552DN

27,900 L

Printer Brother MFP Laser DCPL2552DNYJ1

Tre ne nje. Printer, skaner dhe fotokopje. I pershtatshem per zyra dhe kancelari. Shpejtesi printimi deri ne 34 faqe per minute. Kapacitet deri ne 250 flete. I pershtatshem per formate te ndryshme letre. Printim bardh e zi. Lidhja me fishe USB 2.0.

27,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A00022 Kategori: , , ,

Printer Brother MFP Laser DCPL2552DNYJ1

Printer, skaner dhe fotokopje.

Lazer – Bardh e zi

Ideal për zyra dhe biznese të vogla shërbimesh.

Shpejtesi printimi deri ne 34 faqe per minute.

Kapacitet deri ne 250 flete.

I pershtatshem per formate te ndryshme letre. Lidhja me fishe USB 2.0.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg