Printer Brother MFP Laser DCPL5500DN

49,400 L

Brother MFP Laser DCPL5500DN

 • Tre ne nje. Printer, skaner dhe fotokopje.
 • I pershtatshem per zyra dhe kancelari.
 • Shpejtesi printimi deri ne 40 faqe per minute.
 • Kapacitet deri ne 250 flete.
 • I pershtatshem per formate te ndryshme letre.
 • Printim bardh e zi.
 • Lidhja me fishe USB 2.0 dhe fishe LAN.

S’ka stok

Marka Brother
Funksioni i Printerit Printer Skaner Fotokopje
Ngjyrat e Printerit Bardh e zi
Lidhja e Printerit USB 2.0 & LAN
Rezolucioni i printerit 1200 x 1200 dpi
Skaner CIS
Madhesia e Printimit A4
Tipi i Printerit Laser

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg