Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Printer Epson L3110 (Printer/Skaner/Fotokopje, Color ITS, USB.)

24,900 L

24,900 L

Printer Epson L3110 (Printer/Skaner/Fotokopje, Color ITS, USB.)

24,900 L

Printer / Skaner / Fotokopjo

  • Shtypje ultra me kosto të ulët – Kurseni deri në 90% të kostos së bojës.
  • Sistemi i mbushjes së bojës së gjeneratës tjetër – Gëzoni mbushje pa problem dhe pa rrëmujë me shishet e përmirësuara të bojës.
  • Rezultate të besueshme – Teknologjia Micro Piezo, bojë origjinale Epson, garanci.
  • 3-në-1 – Shtypni, kopjoni dhe skanoni dhe printoni foto pa bordura 10x15cm
SKU: SCEA0202 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Marka: Epson
Modeli: L3110
Teknologjia: Inkjet
Lidhja: USB 2.0
Rezolucioni: 5760 x 1440 DPI
Boja: Me ngjyra
Pesha e artikullit: 3.9 kg
Shpejtësia e printimit:

 

15 faqe / min Ngjyra (letër e thjeshtë 75 g / m²)

33 faqe / min Monokrom (letër e thjeshtë 75 g / m²)

69 sekonda për 10 x 15 cm foto (Epson Premium Gloss Photo Paper)